Brak odpowiedniej wiedzy na temat prawidłowych zachowań i praktyk w Internecie sprawiają, że to właśnie pracownik staje się punktem wejścia dla cyberprzestępców! Nie pozwól, aby Twoja firma stała się ofiarą i zacznij umiejętnie się przed nimi bronić!

 

„Skuteczność ochrony organizacji wynika z systematycznej edukacji pracowników, ponieważ to oni są najbardziej podatnym ogniwem na cyberataki. Rzecz w tym, aby stale podnosić ich świadomość i umiejętność radzenia sobie z zagrożeniami. Dlatego w NASK S.A. oferujemy pakiety szkolenia Security Awareness odpowiadające na wszystkie potrzeby związane z cyberbezpieczeństwem pracowników i firm.” – Melania Walaszczyk, Dyrektor Pionu Strategii i Komunikacji.

 

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na stronie: https://strefabiznesu.pl/dlaczego-warto-inwestowac-w-szkolenia-pracownikow-z-zakresu-cyberbezpieczenstwa/ar/c3-18227873

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.