OSE (Ogólnopolski system edukacyjny) to bezpłatny, szybki i bezpieczny internet, integracja zasobów i narzędzi edukacji cyfrowej,  budowa kompetencji cyfrowych, a te elementy składają się na modernizację szkoły.

Prezentacja Dyrektora NASK prof. Jacka Leśkowa dowiodła, że nowoczesne rozwiązania dla szkół są bliższej niż mogłoby się wydawać. Aby to zaprezentować prof. Leśkow będąc na scenie w Tarnowie, połączył się z jedną z warszawskich szkół – jej uczniami i nauczycielką – i porozmawiał o edukacji cyfrowej i możliwościach, jakie ona daje. - Wielkim wyzwaniem jest zagospodarowanie talentów i zasobów. Wychowywanie w nowym wymiarze edukacyjnym i technologicznym to nasza wspólna odpowiedzialność - powiedział prof. Jacek Leśkow.

Transmisję pomiędzy Tarnowem a Warszawą wsparł NASK SA, który zadbał o technologiczną obsługę tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że rozwiązania zaproponowane przez naszych ekspertów będą w przyszłości służyły modernizacji polskiej szkoły.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.