Informujemy, że z dniem 1 lipca 2024 r. Rada Nadzorcza NASK S.A. powierzyła pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Spółki – Panu Jarosławowi Grzywińskiemu, a Wiceprezesa Zarządu Spółki – Panu Szymonowi Krupie.

Pan Jarosław Grzywiński – Prezes Zarządu NASK S.A.

Były Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, doradca strategiczny zagranicznych giełd papierów wartościowych (m.in. w Hongkongu, Kazachstanie, Turcji). W latach 2017-2019 członek Zarządu londyńskiej Aquis Exchange, jednej z największych globalnych platform tradingowych na świecie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, stypendysta Uniwersytetu w Bayreuth (Niemcy) oraz Uniwersytetu Oxford (UK), członek rad nadzorczych spółek publicznych i niepublicznych. Specjalista w zagadnieniach z zakresu corporate governance. International Partner w międzynarodowych kancelariach prawnych. Specjalista w projektach tworzenia strategii oraz organizacji finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych. Szef praktyki rynków kapitałowych Business Centre Club.Pan Szymon Krupa – Wiceprezes Zarządu NASK S.A.

Menedżer posiadający ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT oraz cyberbezpieczeństwie. Przez blisko 17 lat zajmował stanowiska kierownicze, w ramach których zajmował się m.in. zarządzaniem, analizą i wdrażaniem nowych technologii w obszarze IT oraz kierował i współpracował z różnorodnymi zespołami specjalistów. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie na kierunku Bezpieczeństwo Systemów Teleinformatycznych oraz podyplomowych studiów w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie w Administracji Publicznej. Autor publikacji, wykładów oraz szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa przetwarzania i ochrony danych osobowych, nowoczesnych technologii, e-Urzędu oraz poprawy jakości świadczonych usług/e-usług z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji. Wykładowca MBA Smart City Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej na kierunku „Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej”.

 

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.