Podpisanie umowy odbyło się podczas corocznie organizowanej konferencji PZU LAB Day, która w tym roku poświęcona była zarządzaniu bezpieczeństwem w biznesie.

 „- Współpraca z PZU LAB jest dla NASK SA ważnym elementem realizacji strategii biznesowej. Z roku na rok rośnie świadomość Zarządów Spółek, o możliwości wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa systemów OT/OT wykorzystywanych w ich przedsiębiorstwach. Powyższe oznacza, że już nie tylko dla inżynierów IT, ale i dla Zarządów sprawa cyberbezpieczeństwa staje się kluczowa. NASK SA jest spółką technologiczną i nowoczesnym operatorem telekomunikacyjnym, dostarczającym klientom zaawansowane usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpiecznej kolokacji i ochrony danych oraz Cloud Computingu. Zapewniamy wysoką jakość i wydajność usług oraz bezpieczeństwo systemów IT/OT poprzez, całodobowy monitoring systemów i sieci, realizowany przez operacyjne centrum bezpieczeństwa NASK SA z nowoczesnym Security Operation Center…” – powiedział Przemysław Wojtan, członek Zarządu NASK SA.

W ramach szeroko zakrojonej współpracy PZU LAB i NASK SA, klienci otrzymają nie tylko wsparcie w zarzadzaniu ryzykiem przedsiębiorstw i dostosowaniu poziom bezpieczeństwa do wymogów instytucji ubezpieczeniowych i finansowych w kraju i za granicą, ale także  całościowe wsparcie technologiczne w projektowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych z zakresu cyberbezpieczeństwa systemów IT/OT.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.