Jesteśmy pod wrażeniem wspaniałego kontaktu i atmosfery, jakie prelegenci wytworzyli w wirtualnej przestrzeni. Uczestnicy odwdzięczyli się niespotykaną dotąd – rekordową frekwencją. W tym roku udział wzięło ponad 800 osób, z czego największa frekwencja w jednym momencie i miejscu wyniosła 500 widzów.

Również dla NASK S.A. był to wyjątkowy w ostatnich latach SECURE. Po raz pierwszy w roli prelegentek wystąpiły Izabella Łapko (NASK S.A. Oddział Gdańsk) i Monika Bogdał (Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy) nasz partner. Podczas 45 minutowej prelekcji „Ewolucja czy rewolucja ? Cybertransformacja oczami biznesu” przedstawiły praktyczne doświadczenia związane ze stosowaniem nowych przepisów ze szczególnym uwzględnieniem doświadczeń operatorów usług kluczowych i podmiotów publicznych.

Przez dwa dni, 41 prelegentów z ogromnym zainteresowaniem prezentowało przed uczestnikami swoje doświadczenia i wiedzę z szerokiego obszaru cyberbezpieczeństwa. Przygotowano cztery ścieżki tematyczne: #hardcore #menadżerska #cyberdlakażdego #policy.

 

Więcej dowiecie się tu https://secure.edu.pl/pl .

Kolejne materiały już wkrótce.

 

Dziękujemy !

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.