Cyfryzacja obecna jest w każdej dziedzinie naszego życia, a zapewnienie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni staje się kluczowym procesem w rozwoju technologicznym ostatnich lat.

 

 

Między innymi o tych ważnych zagadnieniach z punktu widzenia firm oraz osób korzystajacych z nowoczesnych technologii rozmawiał Członek Zarządu NASK S.A. Kamil Mroczka podczas Cyfrowego Forum wGospodarce.pl, w panelu pt. "Cyfrowa zmiana w usługach. Nowe technologie w bankowości, w administracji i ochronie zdrowia. Jak usługi cyfrowe zmieniają współpracę z administracją publiczną?".

 

 

W trakcie drugiej debaty na Cyfrowym Forum, jej uczestnicy dyskutowali na temat wpływu cyfrowych narzędzi na usługi, jakie oferujemy i korzystanie z nich przez klientów.

 

 

Wszyscy paneliści zgodnie podchodzili do postawionej tezy, że cyfryzacja to branża zespołowa i należy wspólnie dążyć do rozwoju kluczowych rozwiązań dla obywateli, administracji publicznej oraz dla sektora gospodarki.

 

 

"Staramy się być partnerem zarówno dla sektora publicznego, jak i sektora prywatnego w budowaniu odporności cyfrowej, bo to jest nasza wspólna odpowiedzialności" - podkreslał rolę NASK S.A. Członek Zarządu Kamil Mroczka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.