W dniach 2 -3 marca 2023 roku w Szczyrku odbyła się V edycja konferencji „Nowoczesne i bezpieczne środowisko IT”.

Wydarzenie otworzył Prezes NASK S.A. Paweł Szymczak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy konferencji, głównie przedstawiciele środowiska branży IT, z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji na temat bezpieczeństwa środowiska IT/OT wygłoszonej przez Prezesa NASK S.A. Pawła Szymczaka.

 

Była to niezwykła okazja do przedstawienia usług związanych          z bezpieczeństwem środowiska IT, oferowanych rozwiązań przygotowywanych przez NASK S.A., a także kwestii związanych ze wszystkimi obszarami działań spółki.

 

W wydarzeniu brali udział eksperci branży IT, którzy podzielili się wiedzą i doświadczeniem wygłaszając prelekcje na tematy takie jak Cloud Pak, Automatyzacja remediacji podatności, Bezpieczeństwo serwerowni, Bezpieczne udostępnianie i przetwarzanie danych oraz wiele innych dotyczących cyberbezpieczeństwa.

 

Udział w tym wydarzeniu pozwolił uczestnikom na zapoznanie się      z dostępnymi rozwiązaniami i standardami oraz dobrymi praktykami w instytucjach związanych z obszarem IT.

 

Konferencja w Szczyrku była także doskonałą okazją do nawiązania relacji z doświadczonymi inżynierami oraz wymiany doświadczeń dotyczących wdrażania optymalnych rozwiązań.

 

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.