Marek Zaliński, Członek Zarządu NASK SA wraz z Tomaszem Husiem, Prezesem Zarządu PZU LAB oraz Rafałem Kilińskim, Prezesem Zarządu TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych uroczyście otworzyli Forum. Nasi eksperci wygłosili też prezentacje w pierwszej części spotkania poświęconej cyberbezpieczeństwu. Jako pierwszy wystąpił Wiesław Łodzikowski, Dyrektor Pionu Technologii, który poruszył kwestie związane z ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa i obowiązkach dla organizacji wynikających z tego aktu prawnego. O tym, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą zadbać o cyberbezpieczeństwo, jakie narzędzia w tym celu wykorzystać, opowiedzieli: Wojciech Wrzesień, Kierownik Działu Strategii i Rozwoju oraz Piotr Jagielski, Menadżer ds. Rozwoju Biznesu.

Firmy, których przedstawiciele uczestniczyli w Forum, w większości podlegają ustawie o KSC, więc prelekcje ekspertów z NASK SA przyjęli z dużym zainteresowaniem. Bardziej szczegółowe rozmowy toczyły się jeszcze wiele godzin po zakończeniu Forum w kuluarach i podczas uroczystej kolacji.

Było to kolejne spotkanie pokazujące, jak ważną rolę pełni i będzie pełniła ustawa o KSC oraz jak istotną kwestią w dzisiejszym świecie jest cyberbezpieczeństwo i szerokie, interdyscyplinarne myślenie o nim.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.