„Już dzisiaj na Uniwersytecie Warszawskim dr hab. MBA Kamil Mroczka, Członek Zarządu NASK S.A. weźmie udział w dyskusji naukowej nt. samorządu terytorialnego, a prawa do dobrej administracji.”- Melania Walaszczyk, Dyrektor Pionu Strategii i Komunikacji.
 
„Automatyzacja procesów samorządowych niewątpliwie zwiększa wygodę i komfort obywateli. Dzięki nim mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu, z poziomu komputera lub smartfona. W konsekwencji postępującej cyfryzacji, instytucje publiczne muszą się mierzyć z szeregiem wyzwań w zakresie bezpieczeństwa. Dlatego tak ważne jest wdrażanie odpowiednich działań, które zagwarantują obywatelom cyberbezpieczeństwo. W tym celu niezbędna jest współpraca sektora publicznego, biznesu i nauki dzięki, której możemy osiągnąć sukcesy w tym obszarze.”- dr hab. MBA Kamil Mroczka, Członek Zarządu NASK S.A.
005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.