Targi TRAKO to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce oraz drugie w Europie dotyczące branży transportu szynowego. Całe przedsięwzięcie zorganizowane jest w dniach 19 - 22 września 2023 r. w Gdańsku.

 

A co ciekawego na targach? Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi technologiami, a także będą mieć możliwość wymiany doświadczeń – i to w jednym miejscu - Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

 

„Serdecznie zapraszam na 15. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, stanowiące największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży transportu szynowego w Polsce, jak i Europie Środkowo-Wschodniej. Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć także NASK S.A. Znajdą nas Państwo na stoisku Thales Global Services nr. B25, gdzie będzie można zapoznać się z naszymi produktami i usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Do zobaczenia w Gdańsku.”Melania Walaszczyk, Dyrektor Pionu Strategii i Komunikacji.

 

A już 21 września 2023 r. wraz z NASK PIB weźmiemy udział w konferencji „Cyberbezpieczeństwo na kolei – nowe spojrzenie na problem po 24 lutego 2022 r.”

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.