Zarówno Wiesław Łodzikowski, jak i uczestnicy panelu, zwrócili uwagę na to, że problem cyberbezpieczeństwa staje się codziennością firm, które realizują ideę Przemysłu 4.0, a nawet urzędów i przedsiębiorstw o znacznie mniej zaawansowanej infrastrukturze, ale również każdego z nas będącego użytkownikiem komputera czy smartfona.

Przedsiębiorcy i organizacje w zakresie cyberbezpieczeństwa mogą liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych, profesjonalnych firm takich jak NASK SA. Nasze wsparcie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań, ponieważ tylko takie podejście może zagwarantować elastyczne wykorzystanie istniejących w firmie zasobów oraz  nowoczesnych technologii, które wdraża NASK SA.

Sesję III konferencji FG Time można podsumować krótko – dziś nie pytamy już, czy warto inwestować w cyberbezpieczeństwo, ale o to jak skutecznie się bronić, jak trafnie zdiagnozować zagrożenia i jak szybko wdrażać procedury cyberbezpieczeństwa.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.