W wydarzeniu, zorganizowanym przez PZU LAB SA, Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną, Port Gdańsk i NASK SA, dyskutowano na temat kierunków działań na rzecz bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa sieci IT/OT przemysłu morskiego, nowych technologii, a także praktycznych aspektów wdrożenia Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. 
Dyrektor Pionu Technologii NASK SA, Wiesław Łodzikowski, przedstawił założenia ustawy, a Marek Zaliński, z Zarządu NASK SA wziął udział w debacie "Cyberbezpieczeństwo w przemyśle - jak w praktyce realizować ustawę o KSC". 
Podczas wystąpienia dotyczącego bezpieczeństwa przemysłowych sieci IT Piotr Jagielski z Działu Strategii i Rozwoju zaprezentował rozwiązania NOZOMI Networks, opowiedział o różnicach pomiędzy sieciami OT i IT oraz specyfice w podejściu do ich ochrony, a także pokazał, jak wykorzystać oferowane narzędzia, aby zwiększyć przejrzystość sieci OT, a w konsekwencji jej bezpieczeństwo.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.