Informujemy, że Rada Nadzorcza NASK S.A. powołała Pana Szymona Krupę na stanowisko członka Zarządu NASK S.A. z dniem 1 lipca 2024 r.

 

Pan Szymon Krupa jest menedżerem posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie i eksperckie kompetencje w branży IT oraz cyberbezpieczeństwie. Przez blisko 17 lat zajmował stanowiska kierownicze, w ramach których zajmował się m.in. zarządzaniem, analizą i wdrażaniem nowych technologii w obszarze IT oraz kierował i współpracował z różnorodnymi zespołami specjalistów – od administratorów sieci, przez programistów i ekspertów ds. bezpieczeństwa, do analityków finansowych.

 

Pan Szymon Krupa jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie na kierunku Bezpieczeństwo Systemów Teleinformatycznych oraz podyplomowych studiów w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie w Administracji Publicznej. Jest autorem publikacji, wykładów oraz wielu szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa przetwarzania i ochrony danych osobowych, nowoczesnych technologii, e-Urzędu oraz poprawy jakości świadczonych usług/e-usług z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji. Jest również wykładowcą MBA Smart City Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej na kierunku „Cyberbezpieczeństwo w administracji publicznej”.


005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.