Statystyki nie pokazują jednak, jak ważne, aktualne i wartościowe tematy omawiano podczas konferencji oraz spotkań w strefie wystawienniczej. Tegoroczny SECURE stał się wyjątkowym miejscem gdzie spotkali się czołowi eksperci z dziedziny bezpieczeństwa z Polski i całego świata.  Rozmawiano o aktualnych trendach, wymieniano najnowszą wiedzę, a podczas forów dyskusyjnych wymieniano doświadczenia.

Wśród tematów znalazły się m.in. : Krajowy system cyberbezpieczeństwa – wyzwania, problemy, praktyczne rozwiązania, Monitorowanie w skali kraju, Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe w kontekście wyzwań cyberbezpieczeństwa.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty : Labolatorium analizy malware’u, Wykorzystanie fizycznego dostępu do urządzeń – UART, SPI, I2C w praktyce i Zarządzanie polityką bezpieczeństwa za pomocą systemu Check Point,

Na dużej scenie NASK SA reprezentował Will Roth z Nozomi Networks, który przy pełnej sali opowiadał o różnicach w podejściu do ochrony sieci IT i OT. NASK SA jest jedynym przedstawicielem reprezentującym produkty Nozomi w Polsce.                                                         

Nasze stoisko firmowe odwiedzali uczestnicy zainteresowani produktami Nozomi i NASK SA Security Operations Center (NSOC). Było to także miejsce spotkań specjalistów, inżynierów, którzy
w kuluarowych dyskusjach wymieniali najbardziej ważne, z ich punktu widzenia, kierunkowe doświadczenia dotyczące współczesnych systemów bezpieczeństwa. Na pięciu monitorach prezentowaliśmy także zasady działania systemów oraz informacje o produktach z grup Data Center, Cyber Security i Telco.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.