Umowa o współpracy dotyczy dwóch strategicznych kierunków współdziałania NASK SA i KIKE, tj. wspólnej sprzedaży usług cyberbezpieczeństwa dla klientów operatorów telekomunikacyjnych zrzeszonych w KIKE oraz podnoszenia świadomości i edukacji rynku telekomunikacyjnego w zakresie cyberbezpieczeństwa i ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

Dzięki podpisanemu porozumieniu, operatorzy telekomunikacyjni i ich Klienci uzyskają dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych
i usług z zakresu cyberbezpieczeństwa oferowanych przez NASK SA, w tym w szczególności do usług świadczonych przez NASK SA Security Operations Center (NSOC).

W ramach podpisanej umowy KIKE i NASK SA planują realizację w całej Polsce szeregu regionalnych szkoleń i warsztatów z zakresu praktycznego bezpieczeństwa informatycznego i najlepszych praktyk stosowanych w cybersecurity.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.