Spotkanie w formule międzynarodowej, które pozwala na cenne poszerzenie wiedzy z obszaru innowacyjnych rozwiązań, wzmacniających bezpieczeństwo organizacji, instytucji i obiektów strategicznych.

 

 

„Cieszymy się, że mieliśmy możliwość bycia częścią tegorocznego wydarzenia, jakim jest VI Międzynarodowy Kongres Naukowo-Techniczny Safe Place 2023. Przyniósł on nam wiele ciekawych prelekcji z udziałem ekspertów reprezentujących ośrodki naukowe czy instytucje bezpieczeństwa międzynarodowego. Chłonięcie wiedzy od takich osób to dla nas przyjemność.” – Melania Walaszczyk, Dyrektor Pionu Strategii i Komunikacji.

 

 

Oprócz paneli dyskusyjnych i eksperckich, był również czas na zapoznanie się z najnowszymi technologiami obejmującymi bezpieczeństwo fizyczne.

 

 

„Safe Place Congress 2023 to dobry czas na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń. Ogrom interesujących stoisk sprawił, że mogliśmy dowiedzieć się cennych informacji o nowinkach i rozwiązaniach technologicznych, a także wysłuchać ekspertów w tej dziedzinie. To z pewnością dobrze wykorzystany czas.” – Aleksander Czura, Dyrektor Pionu Korporacyjnego.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.