Informuję, że w dniu 28 kwietnia odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy NASK S.A., na którym zostało zatwierdzone, przedłożone przez Zarząd Spółki, Sprawozdanie finansowe NASK S.A. za rok obrotowy 2022.

Zgodnie z przyjętym sprawozdaniem NASK S.A. w roku obrotowym 2022 osiągnęła wartość dodatnią EBITDA w wysokości 13 485 283,00 PLN.

 

„Zaangażowanie i zaufanie pracowników oraz współpracowników wraz z gruntownymi zmianami w zarządzaniu Spółką miały bezpośredni wpływ na spektakularny sukces. Wzrost przychodów o 106% rdr było kluczem do osiągnięcia EBITDA na poziomie ponad 13 mln PLN. Jest to historyczny wynik. Warto podkreślić, że został osiągnięty w trudnej sytuacji geopolitycznej i gospodarczej. To zasługa nas wszystkich, ponieważ to ludzie stanowią najwyższą wartość NASK S.A. - razem możemy jeszcze więcej” – powiedział Paweł Szymczak, Prezes Zarządu NASK S.A. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Melania Walaszczyk, Dyrektor Pionu Strategii i Komunikacji

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.